smcFanControl

smcFanControl dla Mac

Gorące uda... nigdy więcej

smcFanControl to darmowy program do monitorowania i regulowania prędkości wiatraków w komputerze Mac. Pozwala szybko i skutecznie ochłodzić komputer.Komputery Mac znane są z bezgłośnej pracy. smcFanControl przyspieszając wiatraki zmienia ten stan... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Możliwość dostosowania prędkości wiatraków
  • Definiowanie profili

Wady

  • Nie można ustawić zależności pomiędzy temperaturą procesora i prędkością wiatraków

Doskonały
9

smcFanControl to darmowy program do monitorowania i regulowania prędkości wiatraków w komputerze Mac. Pozwala szybko i skutecznie ochłodzić komputer.

Komputery Mac znane są z bezgłośnej pracy. smcFanControl przyspieszając wiatraki zmienia ten stan rzeczy, ale nie bez powodu. Zwiększenie efektywności chłodzenia zimnym powietrzem sprawia, że komputer nie oddaje tyle ciepła przez obudowę. Pozwala to położyć notebooka na kolanach bez obawy, że zamieni się on w parzący grzejnik.

Po uruchomieniu, smcFanControl lokuje się na pasku menu systemowego. Jego ikonka może wyświetlać aktualną temperaturę procesora i prędkość wiatraków. W ustawieniach programu należy określić ilość obrotów na minutę jaką mają osiągać wentylatory. Aplikacja pozwala zdefiniować kilka profili i wybierać ten najlepiej pasujący do danej sytuacji.

smcFanControl sprawi, że obudowa twojego komputera przestanie działać jak grzejnik. Wszyscy nie mieszkający za kołem podbiegunowym docenią to rozwiązanie.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

smcFanControl

Download

smcFanControl 2.6

Opinie użytkowników o smcFanControl

  • według Anonymous

    Całkiem niezły program. To całkiem niezły program, używam go z powodzeniem i rzeczywiście robi to co powinien. Oczywiście można mieć pe Więcej

Sponsorowany×